Evropa

Gran Canaria – únik za sluncem

Individuální
8 dní
od 24 990 czk

Proč vybrat tento zájezd

  • relax na krásné pláži

  • celoroční příjemné klima a koupání

  • ubytování v krásném apartmánu kousek od pláže

  • návštěva písečných dun Maspalomas

  • poznávání přírodních krás

  • skvělé trasy pro cyklisty a možnost pronájmu kol

POPIS ZÁJEZDU

Tento zájezd je věnovaný odpočinku na prosluněných plážích, ale můžete se také vydat objevovat malebná městečka a přírodní krásy tohoto jedinečného ostrova. V Los Caideros budete moci relaxovat na pláži nebo navštívit místní restaurace a kavárny s výbornou gastronomií. Připraven pro Vás bude plně vybavený apartmán, kde si budete moci v soukromí plně užívat Vaši dovolenou. Apartmán je umístěn do 10 minut chůze od krásné pláže, jedné z nejhezčích v oblasti. Pokud budete chtít vidět něco víc z ostrova,  Maspalomas nabídne procházku po písečných dunách, kde se nebudete moci zbavit dojmu, že jste se právě přesunuli z Kanárských ostrovů na Saharu. Nezapomenutelným zážitkem se stane výlet na Rocke Nublo neboli skálu v oblacích, která je situována v nadmořské výšce 1800 m a její okolí nabízí ty nejkrásnější výhledy. Tato oblast je vyhlášená i mezi cyklisty, nabízí se krásné trasy a možnost pronájmu skvělých kol.

Destinace:

Los Caideros, Gran Canaria

POPTAT TENTO ZÁJEZD

program zájezdu

Národní parky
Města
Pláže
1
Odlet z Vídně na Kanárské ostrovy

Přílet na Gran Canaria. Po příletu Vás čeká transfer k Vašemu apartmánu v Los Caideros. Čeká na Vás plně vybavený a moderní apartmán s terasou a výhledem na moře. Apartmán je umístěn do 10 minut chůze od krásné pláže a obchůdků. Bazén k dispozici.

Lety jsou zajišťovány prostřednictvím společností Ryanair z Vídně, za příplatek z Prahy.

Nabízíme také možnost zajištění pronájmu kol (silniční i horské).

2-7
Los Caideros, Gran Canaria

Tyto dny můžete využít k relaxaci na pláži. Krásná písčitá pláž je vzdálená 5-10 minut chůze. Doporučujeme navštívit místní kavárny či restaurace s výbornou gastronomií a především s čerstvými dary moře. K dispozici máte bazén.

Pro další dny jsme pro Vás připravili návrhy na individuální výlety, které si můžete rozvrhnout dle Vaší chuti a je jen na Vás, zda pojedete na daný výlet anebo zůstanete na pláži.

Pro pohyb po ostrově Vám můžeme za příplatek zarezervovat auto.

Maspalomas

Dnes se můžete vydat se na výlet do Maspalomas. Čeká Vás opravdu nevídaný zážitek a to konkrétně návštěva oblasti písečných dun. Tato místními zvaná malá Sahara zaujme všechny milovníky přírodních krás. Můžete se procházet po písečných plážích, které se táhnou až za obzor, nebo využít zázemí této turistické destinace k nejrůznějším rekreačním aktivitám.

Puerto Mogán

Puerto Mogán by se dalo nazvat město květin nebo také malé Benátky. Malebné městečko se vyznačuje půvabnými uličkami a bílými domky obsypanými spoustou květin. Přírodní kanály a malé můstky dodávají místu ještě větší kouzlo. Procházka při západu slunce a sklenka kanárského vína v jedné z místních vyhlášených restaurací doplní atmosféru celého dne.

Rocke Nublo

Gran Canaria se nevyznačuje pouze krásnými plážemi a malebnými městečky, ale také úchvatnou přírodou. Dnešní výlet může vést na Rocke Nublo, neboli skálu v oblacích, která je situována v nadmořské výšce 1800 metrů nad mořem a její okolí nabízí ty nejkrásnější výhledy. Zaparkujete na parkovišti na vrcholku hory a čeká Vás příjemná nenáročná procházka. V nedaleké vesnici Tejeda můžete okusit místní speciality nebo pouze obdivovat nádherné výhledy a architekturu malebné vesničky v horách. 

8
Odlet domů

Dnes Vás čeká transfer na letiště a odlet zpět do Vídně.

MAPA ZÁJEZDU

2-7

Los Caideros, Gran Canaria

Co je v ceně

je v ceně
není v ceně
za příplatek
poznámky
Mezinárodní letenky
Z Vídně na Gran Canaria a zpět. Praha za příplatek.
Ubytování v apartmánu
Plně vybavený, moderní apartmán, bazén k dispozici.
Letištní transfery
Česká asistenční linka
Manuál výletů po ostrově
Pojištění CK proti úpadku
Strava
Jídlo není v ceně.
Příplatek za odlet z Prahy
Obvykle cca 4000 Kč/osoba navíc.
Pronájem auta
Pronájem kola
Zajistíme pronájem velmi kvalitních kol značky Specialized, Cannondale apod. pro skvělé silniční i horské okruhy.

Lety jsou zajišťovány prostřednictvím společností Ryanair z Vídně, odlet z Prahy je za příplatek cca 4000 Kč na osobu.

Cena je kalkulována na základě dvou osob sdílejících apartmán, celková kapacita apartmánu je 4 – 5 osob.

ČLÁNKY K ZÁJEZDU

POPTAT TENTO ZÁJEZD

Kanárské ostrovy - blízká exotika

Kanárské ostrovy mám osobně velmi rád pro několik základních faktů. Je zde celoročně teplo a na koupání, můžete si vybrat z několika...
ČÍST ČLÁNEK

Související zájezdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×