Největší SPECIALISTÉ na exotickou dovolenou na míru

NAŠE DESTINACE

Austrálie a Nový Zéland

Austrálie a Nový Zéland

Jedna z nejžádanějších destinací světa. Ať už si vyberete Austrálii nebo Nový Zéland, budete nadšeni z unikátních přírodních krás, které obě krajiny nabízejí. Austrálii nazýváme naším druhým domovem a jak Zéland tak Austrálii známe dokonale. Můžete si být jisti, že na Vás dýchne neopakovatelná energie, vyčistíte svou mysl a budete se zde chtít vracet. Není problém dovolenou naplánovat tak, že se dostanete na místa s minimem turismu, zažijete setkání s unikátními zvířecími druhy, úžasnou přírodou a pestrostí či budete relaxovat na nádherných plážích celé Oceánie. To vše v největší nabídce v ČR, s českým průvodcem nebo individuálně na míru.

Amerika a Antarktida

Amerika a Antarktida

Nabízíme zájezdy do Severní i Jižní Ameriky, ale ta jižní je pro nás velkou srdcovkou. Odlišná a atraktivní kultura, nesmírná přírodní pestrost celého kontinentu i neobyčejný zvířecí svět dělají z Jižní Ameriky skvost. Všechny nabízené země známe osobně a tak není problém naplánovat dovolenou snů do kterékoliv země či oblasti celé Ameriky. Víme kam za zvířaty, kam do hor na trek, na kterou pláž se vydat nebo kam za kulturními zážitky s domorodci, vše Vám připravíme na míru. Perličkou jsou zájezdy na Antarktidu, poslední kontinent nezasažený lidskou činností, úžasný zvířecí svět i "jiná planeta", zde se opravdu jedná o životní zážitek. Nabízíme zájezdy individuální, s anglickým i českým průvodcem, vyberte si.

Asie

Asie

Pro největší kontinent světa pro Vás máme rozsáhlou nabídku zemí i zájezdů. Jedná se o velmi pestrou nabídku z které si vybere každý milovník výborné kuchyně, exotických kultur a nesčetných přírodních bohatství. Nově se naše nabídka rozšířila o mnoho nových koutů pod taktovkou našeho odborného garanta Luboše.

Evropa

Evropa

Výběr destinací, které jsou nám blízké a nazýváme je "blízkou exotikou". Jedná se o atraktivní destinace, které se nacházejí téměř vždy u moře a jsou tak pro našince lákadlem, z hlediska koupání, turistiky i poznání. V Evropě nabízíme většinu zájezdů individuálně, s dostatečnou mírou svobody, ale také s komplexním a dokonalým zajištěním služeb na míru, aby jste si Madeiru, Azory nebo Kanárské ostrovy mohli vychutnat naplno.

Afrika

Afrika

Afrika je kontinentem sama pro sebe. V naší nabídce najdete několik vybraných zemí, které jsou oblíbeným turistickým cílem a rozhodně by neměli chybět na Vašem seznamu. O jedinečné zážitky, hlavně přírodní a kulturní nebude nouze a jako vždy můžeme slíbit, že vše bude v kvalitě na jakou jste u nás zvyklí, s dávkou svobody a na míru.

VIP/Exkluzivní

VIP/Exkluzivní

Speciálně vytvořené zájezdy pro náročnou klientelu do těch nejlepších oblastí světa, provázeni budete luxusem, unikátním ubytováním, nejlepšími průvodci a privátními službami. Cílem je nabídnout jedinečné zážitky v kombinaci s nezapomenutelným ubytováním, a to vše samozřejmě doladěno na míru každému klientovi. Vyzkoušejte si bydlení na těch nejprestižnějších místech a s nejlepšími výhledy, ochutnejte kuchyni i autenticitu od těch nejlepších v dané oblasti, podívejte se zblízka na přírodní poklady naší planety a odneste si zážitky na celý život.

Proč viva travel

Jsme specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozujeme od roku 2009, kdy jsem využil vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii.
Osobní zkušenost
Rodinný přístup
Vše na míru
Specialista na Austrálii a Nový Zéland
12 let na trhu
finální sestřih dovolené

Austrálie s Hámou

objednejte si tištěný katalog

Rádi vám zašleme tištěný katalog poštou
chci zaslat katalog
NAŠE NABÍDKA Z CELÉHO SVĚTA

VIP/EXKLUZIV DOVOLENÁ

Všechny VIP zájezdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×