Největší SPECIALISTÉ na exotickou dovolenou na míru

Naše zájezdy

Austrálie a Nový Zéland

Austrálie a Nový Zéland

Jedna z nejžádanějších destinací světa. Ať už si vyberete Austrálii nebo Nový Zéland, budete nadšeni z unikátních přírodních krás, které obě krajiny nabízejí. Austrálii nazýváme naším druhým domovem a jak Zéland tak Austrálii známe dokonale. Můžete si být jisti, že na Vás dýchne neopakovatelná energie, vyčistíte svou mysl a budete se sem chtít vracet. Není problém dovolenou naplánovat tak, že se dostanete na místa s minimem turismu, zažijete setkání s unikátními zvířecími druhy, úžasnou přírodou a pestrostí či budete relaxovat na nádherných plážích celé Oceánie. To vše v největší nabídce v ČR, s českým průvodcem nebo individuálně na míru.

Amerika a Antarktida

Amerika a Antarktida

Nabízíme zájezdy do Severní i Jižní Ameriky, ale ta jižní je pro nás velkou srdcovkou. Odlišná a atraktivní kultura, nesmírná přírodní pestrost celého kontinentu i neobyčejný zvířecí svět dělají z Jižní Ameriky opravdový skvost. Všechny nabízené země známe osobně a tak není problém naplánovat dovolenou snů do kterékoliv země či oblasti celé Ameriky. Víme kam za zvířaty, kam do hor na trek, na kterou pláž se vydat nebo kam za kulturními zážitky s domorodci, vše Vám připravíme na míru. Perličkou jsou zájezdy do Antarktidy, na poslední kontinent nezasažený lidskou činností, je to úžasný zvířecí svět i "jiná planeta", zde se opravdu jedná o životní zážitek. Nabízíme zájezdy individuální, s anglickým i českým průvodcem, vyberte si.

Asie

Asie

Na největším kontinentu světa pro Vás máme připravený rozsáhlý výběr zemí, zájezdů a zážitků. Jedná se o velmi pestrou nabídku ze které si vybere každý milovník exotických kultur, nesčetných přírodních krás a výborné kuchyně, kterou je Asie vyhlášená. Nově se naše nabídka rozšířila o mnoho nových koutů tohoto fascinujícího regionu pod taktovkou našeho odborného garanta Luboše. Asii nabízíme v celé její neuvěřitelné pestrosti - od západu východ, od nejbližších míst za hranicemi Evropy, až po ta na samém Dálném východě. Můžete tak s námi vyrazit od Blízkého východu přes Rusko a Kavkaz, střední Asii, jihovýchodní Asii, Indii až po Japonsko. Země se snažíme prezentovat v celé jejich exotické nádheře - od přírodních a historických krás, přes setkání s místními obyvateli, až po cesty zaměřené na gastronomii. A stejně jako na všech kontinentech, které nabízíme, Asii známe do hloubky, osobně a dokážeme Vám tak opravdu poradit. Ať už se chystáte na cesty s českým průvodcem, nebo preferujete individuální cestování, s námi si v Asii zkrátka vyberete.

Evropa

Evropa

Výběr destinací, které jsou nám blízké a nazýváme je "blízkou exotikou". Jedná se o atraktivní destinace, které se nacházejí téměř vždy u moře a jsou tak pro našince lákadlem, z hlediska koupání, turistiky i poznání. V Evropě nabízíme většinu zájezdů individuálně, s dostatečnou mírou svobody, ale také s komplexním a dokonalým zajištěním služeb na míru, abyste si Madeiru, Azory nebo Kanárské ostrovy mohli vychutnat naplno. Vedle ostrovů v Atlantiku se s námi můžete vydat také do Skandinávie, nebo třeba do Středomoří. Kromě obvyklých poznávacích cest nabízíme také aktivní turistiku a možnost "fly and drive", kdy si daná místa projedete sami pronajatým autem, samozřejmě s naší pomocí a zajištěním.

Afrika

Afrika

Afrika je kontinentem sama pro sebe. Je autentičtější a syrovější, než ostatní kontinenty, ale rozhodně neméně krásná. V naší nabídce najdete řadu vybraných zemí, které jsou oblíbenými turistickými cíli a rozhodně by neměly chybět na Vašem seznamu. O jedinečné zážitky, hlavně přírodní a kulturní, určitě nebude nouze a jako vždy můžeme slíbit, že vše bude v kvalitě na jakou jste u nás zvyklí, s dávkou svobody a na míru. Přestože je Afrika obvykle spojována se špičkovým safari, tento kontinent nabízí mnohem více...a my se Vám snažíme jej nabídnout v celé jeho šíři. Od "kulturního" severu s četnými starobylými památkami oblíbeného Maroka a Egypta, přes unikátní kulturu Etiopie až právě po skvělá safari Tanzánie a Keni, nebo unikátní výpravy za horskými gorilami v Ugandě a Rwandě. Pro cesty za skvělou gastronomií je ideální Jihoafrická republika, nabízející nejen skvělá vína. Naši africkou nabídku doplňují ostrovy v Indickém oceánu - pohodový Mauricius, oblíbený Zanzibar vonící kořením, luxusní Seychely, nebo "šestý kontinent"...odlehlý Madagaskar. Unikátní způsob poznávání Afriky pak nabízejí naše exkluzivní zájezdy, přinášející zcela jiný zážitek a úroveň služeb.

VIP/Exkluzivní

VIP/Exkluzivní

Speciálně vytvořené zájezdy pro náročnou klientelu do těch nejlepších oblastí světa, provázeni budete luxusem, unikátním ubytováním, nejlepšími průvodci a privátními službami. Cílem je nabídnout jedinečné zážitky v kombinaci s nezapomenutelným ubytováním, a to vše je samozřejmě doladěno do detailů na míru každému klientovi. Vyzkoušejte si bydlení na těch nejprestižnějších místech a s nejlepšími výhledy, ochutnejte kuchyni i autenticitu od těch nejlepších v dané oblasti, podívejte se zblízka na přírodní poklady naší planety a odneste si zážitky na celý život.

Proč viva travel

Jsme specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozujeme od roku 2009, kdy jsem využil vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii.
Osobní zkušenost
Rodinný přístup
Vše na míru
Specialista na Austrálii a Nový Zéland
12 let na trhu
finální sestřih dovolené

Austrálie s Hámou

Přehledně na jednom místě

Zájezdy s českým průvodcem

Všechny zájezdy s čp

objednejte si tištěný katalog

Rádi vám zašleme tištěný katalog poštou
chci zaslat katalog

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×