reference

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

VIDEO RECENZE Antarktida s ČP 2023 - Ivan K.
VIDEO RECENZE Antarktida s ČP 2023
Austrálie a Nový Zéland/VIP/Exkluzivní
VIDEO RECENZE Cesta kolem světa a Austrálie
Austrálie a Nový Zéland
VIDEO RECENZE Pavel Navláčil
Austrálie a Nový Zéland
VIDEO RECENZE Aleš Háma video
Austrálie a Nový Zéland
VIDEO RECENZE Ivana H.
Austrálie a Nový Zéland
VIDEO RECENZE Nový Zéland s čp
Austrálie a Nový Zéland
VIDEO RECENZE Zájezd Austrálie a Nový Zéland s čp

Naši spokojení zákazníci

Antarktida s ČP 2023

Zájezd Antarktida s českým průvodcem 2023 - hodnocení klientkami přímo ze zájezdu.

Antarktida s ČP 2023 – Ivan K.

Zájezd Antarktida s českým průvodcem 2023 - hodnocení klientem přímo ze zájezdu.

Hanka a Dan - Afrika

Cesta po národních parcích v Africe byla splněným snem. Stali jsme se součástí filmu o přírodě, kterým se necháváme unášet. Vracíme se plní emocí z pozorování zvířat v čisté přírodě a ochutnávkou bohatých chutí v kontrastu s chudobou lidí země. Profesionální původce na místě zvládl bravurně odřídit nejenom off road, vyřešit všechny drobné trable, ale i poradit, přidat něco navíc a stát se naším kamarádem. Přeji každému člověku setkání s velkou pětkou, nejlépe v doprovodu Vaší společnosti. Za veškerý servis a zážitky vysoce převyšující standard s velkou pokorou děkujeme VIVA travel.

Bojíme se cestovat, ale nic na tom není. Navíc s partnerem jako je VIVA travel se není čeho bát. Už společně plánujeme další cestu.

Hanka a Dan

Korfu, Řecko – Dan a rodina - Evropa

Korfu na lodi i autem bylo krásnou dovolenou pro celou rodinu. Děkuji pánům Karlovi Topičovi a Lubomíru Vackovi za servis a oporu. Vše na míru, tak jak jsme si přáli. Koupání s rodinou v průzračných zátokách, západy slunce i kouzelné uličky s chutěmi Řecka nás všechny učarovalo. Cestování i v této době je v pohodě s partnerem jako je VIVA travel. Těšíme se na další společné zážitky.

Dan s rodinou
Keňa – Dan a Hana K. - Afrika

"Cesta po národních parcích v Africe byla splněným snem. Stali jsme se součástí filmu o přírodě, kterým se necháváme unášet. Vracíme se plní emocí z pozorování zvířat v čisté přírodě a ochutnávkou bohatých chutí v kontrastu s chudobou lidí země. Profesionální původce na místě zvládl bravurně odřídit nejenom off road, vyřešit všechny drobné trable, ale i poradit, přidat něco navíc a stát se naším kamarádem. Přeji každému člověku setkání s velkou pětkou, nejlépe v doprovodu Vaší společnosti. Za veškerý servis a zážitky vysoce převyšující standard s velkou pokorou děkujeme VIVA travel."

Martin a Kateřina – Antarktida - Amerika a Antarktida

K naší dovolené na Antarktidě, musím říct, že to bylo úžasné. Nikdy bych nevěřil, jak zajímavá může být dovolená v takové zdánlivé pustině. I výběr lodi byl výborný, protože díky menšímu počtu pasažérů(70) byla atmosféra více rodinná. I odborná posádka byla vynikající.

Chci Vám poděkovat za bezchybnou organizaci a poskytnutí veškerých dostupných informací. Pod dojmem z této dovolené to bude ještě chvíli trvat, než zážitky vstřebáme. Budeme-li v budoucnu chtít podniknout zase nějakou exotickou výpravu, určitě se ozveme. Děkujeme.

Radek a skupina - Amerika a Antarktida

Předně bych chtěl poděkovat za výbornou organizaci našeho zájezdu do Jižní Ameriky, téměř vše proběhlo úžasně a celkově to byla nádherná dovolená plná skvělých zážitků. Co musím neskutečně pochválit, tak vaši organizaci transferů, resp. časování. Příjezd do hotelu byl v pořádku a hotel byl krásný, jídlo dobré, obsluha přátelská a milá, nebylo co vytknout. Prostě jednička s hvězdičkou. Dokonce bych za všechny účastníky řekl, že tato dovolená se bude jen velmi těžko překonávat! Celková organizace úžasná, vše klapalo jak hodinky a mohu jen chválit. Pokud budeme plánovat další organizovanou dovolenou, velmi rádi a s důvěrou se znovu obrátíme na Vaši CK VIVA. Fotografie budeme ještě třídit a potom rád pošlu několik kousků :-). Za celou výpravu bych rád ještě jednou velmi poděkoval.

Martin H. – Argentina, CHile - Amerika a Antarktida

Dovolenka bola skvela, vsetko prebehlo podla planu. Argentina aj Chile predcili nase ocakavania, k dokonalosti chybalo asi len krajsie pocasie v Torres del Paine – ale aj to aprilove pocasie malo svoje caro. Takisto aj vsetky miestne kontakty a sprievodcovia boli velmi mili a prijemni ludia.

Dakujeme velmi pekne – ak sa niekedy v buducnosti budeme chciet pozriet do Australie alebo na Novy Zeland, urcite sa na Vas obratime & odporucime aj znamym.

Jan Koláčný – Peru - Amerika a Antarktida

Peru bylo nádherné, jeho lidi, krajina, kultura – a navíc to vše bylo umocněno našim přátelstvím, kamarádstvím, kdy z Ruzyně jsme odjeli jako klienti cestovky a zpět se vrátili jako velká rodina. Díky vám všem za to, že jsem tam mohl být s vámi a prožít neopakovatelných 19 dnů KRÁSY.

Petr a Jana K. - Amerika a Antarktida

Konečně se dostáváme k tomu Vám napsat,jelikož jsme měli jsme trošku napilno po návratu z dovolené :-)Dovolená byla nádherná a proběhla absolutně bez potíží,organizace byla prostě skvělá.

Velice Vám tímto děkujeme za vydatnou pomoc , pomoc při které byl každý den plný nevšedních zážitků, na které nejde zapomenout. Věříme,že pokud bysme v budoucnu plánovali něco podobného, můžeme se na Vás opět obrátit.Mějte se hezky,přejeme Vám mnoho spokojených klientů. (Ekvádor, Galapágy, Peru)

Aleš Háma – Galapágy, Peru - Amerika a Antarktida

Galapágy byly úžasné, velká spokojenost s dovolenou, takže jestliže opět pojedem do dálek, tak s Vámi.

Zájezd Austrálie a Nový Zéland s čp - Austrálie a Nový Zéland

Zájezd Austrálie a Nový Zéland s českým průvodcem, hodnocení klientky přímo ze zájezdu, z Aucklandu.

Aleš Háma video - Austrálie a Nový Zéland

Hodnocení Aleše Hámy z dovolené v Austrálii.

Nový Zéland s čp - Austrálie a Nový Zéland

Skupinový zájezd Nový Zéland s českým průvodcem. Videoreference spokojených klientů ze zájezdu To nejlepší z Nového Zélandu s českým průvodcem, poslechněte si sami.

Ivana H. - Austrálie a Nový Zéland

Zájezd Austrálie s českým průvodcem, podívejte se na hodnocení klientky přímo ze zájezdu.

Pavel Navláčil - Austrálie a Nový Zéland

Zájezd Západní Austrálie s českým průvodcem. Hodnocení Pavla Navláčila zájezdu i CK VIVA travel, a to přímo z jedné z exkluzivních pláží západní Austrálie, podívejte se sami.

Miroslav Zikmund - VIP/Exkluzivní

Přeji VIVA travel vše nejlepší a hodně zdraví všem cestovatelům.

Jan Koláčný – Austrálie - Austrálie a Nový Zéland

Dovolená byla úžasná, organizace perfektní. Vše skvěle navazovalo a bylo tak, jak jste mi popsali před cestou. Díky Vašim manuálům a tipům jsem si pohladil klokana a podíval jsem se na místa, která by mi internet asi těžko poradil. Znovu jsem vsadil na Vás a znovu to byla trefa do černého. Děkuji!

František Stehno - Austrálie a Nový Zéland/Amerika a Antarktida/VIP/Exkluzivní

Cestování je mou vášní již od mládí, kdy jsem se do světa podíval díky sportu. I když jsem si vždy vše organizoval sám, od první cesty s Vámi už do daleké ciziny využívám jen Vašich služeb. Absolvoval jsem s Vámi Jižní Ameriku, Antarktidu, Cestu kolem světa, Nový Zéland a Austrálii. Pokaždé bylo vše na 1. Proto s Vámi pokračuji letos Karibikem.

Byl jsem s Vámi na Antarktidě, na cestě kolem světa, v jižní Americe a vždy vše super. Zase pocestujeme jedině s Vámi!

Skvělý plán 8-mi měsíční cesty- J. Singer - Austrálie a Nový Zéland

Cestovali jsme po Austrálii, Novém Zélandu a Tasmánii celých 8 měsíců a byla to neuvěřitelná cesta plná nádherného dobrodružství. S Viva Austrálie jsme celou cestu naplánovali a konzultovali, zařídili nám mnoho služeb a po celých 8 měsíců nám byli plně k dispozici při našich cestách a při potřebě aktuální konzultace situace ve kterémkoliv místě naší cesty. Jakýkoliv dodatečný požadavek byl splněn rychle a tak, jak jsme si přáli. Tomu říkáme cesta na míru a osobní přístup!

Cesta kolem světa a Austrálie - Austrálie a Nový Zéland/VIP/Exkluzivní

Recenze naší klientky (Vlasta Nováková) na zájezdu Západní Austrálií s komentářem také o tom jak proběhla Cesta kolem světa, a to vše s CK VIVA travel.

Vendula a Petr - Austrálie a Nový Zéland

Chtěli bychom poděkovat za velmi krásnou cestu na Nový Zéland v květnu 2016. Dcera je milovnicí Pána prstenů a Hobita. Měli jsme tedy v programu zařazeno i poznávání filmových míst těchto ság. Mne (otec) fascinuje příroda a národní parky na Novém Zélandu jsou asi vrcholem všeho, co jsem dosud viděl a těžko si mohu představit větší krásu než ranní jasné nebe nad jezerem v Queenstownu nebo v Rotoruře.

Pracovnice cestovní kanceláře velmi pečlivě připravily propozice pro cestu a realistický „logistický“ plán. Veškeré přesuny proběhly přesně podle plánu, příjemné a komfortní ubytování, vždy v blízkosti možnost stravování. Velmi ochotně nám zařídily vhodná sedadla na cestu v letadle, což je důležité pro správné nastartování a ukončení dovolené. Velmi pečlivě a rychle zodpověděly naše četné dotazy. Děkujeme.

Vlastimil Z. - Austrálie a Nový Zéland

I díky právě Vašim službám a informacím jsme prožili dovolenou, na kterou asi jen tak nezapomeneme. I když jsme Nový Zéland zatím jenom „ochutnali“ tak opravdu můžeme říct, že to byla nádherná dovolená. A to i díky Vám.

Děkuji Vám za Vaši ochotu, pomoc a nabízený servis, který mohu ostatním jenom doporučit.

Jana a Mirek Chudárkovi - Austrálie a Nový Zéland

Naše cesta dopadla dobře, ba co dím, výborně! Navržená trasa, itinerář, koncepce časů, transférů, ubytování, vyzvedávání aut v půjčovnách, všechny vouchry, naprosto vynikající. Všichni dopravci – letiště – hotel byli naprosto přesní. Ve všech objednaných destinacích o nás věděli. Komunikace s lidmi, perzonálem byla dobrá, úroveň naší simple angličtiny byla dostačující.

Vaší práce si velmi ceníme a moc děkujeme za trpělivost s námi.

Pepa a Lída Č. - Austrálie a Nový Zéland

Chtěli bychom Vám poděkovat za výbornou organizaci našeho zájezdu. V dnešní době, kdy většinou slýcháme o nespolehlivosti a nesolidnosti CK, jsme velice rádi, že my takovou zkušenost nemáme. V době, kdy jsme náš zájezd připravovali jsme Vás zahlcovali nejrůznějšími dotazy i z toho důvodu, že jsme byli šestičlenná výprava. Vždy jste reagoval rychle a profesionálně, čímž jste si získal naší důvěru. Vše probíhalo dle pečlivě připravovaného plánu a jediný zádrhel nastal při ubytování Rotorua, kdy jsme se míjeli s druhou českou skupinou a záměnou došlo k tomu, že jsme přišli o sn ídani. Ale náš průvodce vše zařídil k naší spokojenosti. Ubytování bylo vždy na dobré úrovni. Dobrou zkušenost, kterou bychom doporučili i ostatním cestovatelům je vícemístné auto. Při přejezdech, které jsou někdy dlouhé jsme měli pohodlí a nebyl problém, kam umístit zavazadla. M.C. je velice dobrým a profesionálním průvodcem, vždy byl připraven nám s čímkoli poradit pomoci a zařídit. Cítili jsme, že se snaží dělat i něco navíc, abychom se cítili dobře a příjemně. M. je výborným průvodcem, ale i skvělým společníkem. Do budoucna máme několik destinací kam bychom se chtěli podívat a pokud je bude Vaše CK nabízet určitě si Vás vybereme a především budeme doporučovat ostatním.

Lenka a Pavel - Austrálie a Nový Zéland

Hlasime uspesny navrat do CR a chceme moooc podekovat za uzasnou cestu. Vse klaplo podle planu a bylo neskutecne videt, kolik podob Australie ma. Velky obdiv take za to, jak vse klapalo na minuty podle Vaseho planu a nebyl snad jediny problem nebo pripominka. 🙂

Jeste jednou dekujeme.

Štefan D. - Austrálie a Nový Zéland

Dovolenka bola úplne super. Presne zodpovedala tomu čo sme chceli, zabezpečené letenky, ubytovanie a niektoré z odporúčaných aktivít a zároveň dosť priestoru na vlastné aktivity. Ďakujeme.

Slider

Proč viva travel

Jsme specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozujeme od roku 2009, kdy jsem využil vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii.
Osobní zkušenost
Rodinný přístup
Vše na míru
Specialista na Austrálii a Nový Zéland
10 let na trhu

objednejte si tištěný katalog

Rádi vám zašleme tištěný katalog poštou
chci zaslat katalog
Novinka

Nově zájezdy AFRIKA

Zájezdy do Afriky

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×