Důležité informace

Zájezdy s českým průvodcem 2024/2025

Co jsme pro Vás připravili na rok 2024/2025? Všechny naše zájezdy s českým průvodcem, přehledně z celé naší nabídky a všech světadílů na jednom místě. Termíny, průvodci, cena a pestrý výběr aktuálních zájezdů naleznete v detailu článku pro rychlý přehled z naší obsáhlé nabídky. Coronaviru navzdory naši nabídku neustále vylepšujeme a nabízíme to nejlepší z poznávacích zájezdů.

Dovolená na míru

Jsme specialisté na dovolenou na míru, doslova. U nás to není klišé nebo prázdná fráze, můžete si vymyslet jak má Vaše dovolená vypadat, co budete chtít dělat, co zažít, kdy vyrazit a jak bydlet. To vše je jen a jen na Vás. Naše bohaté osobní zkušenosti s každou nabízenou krajinou dořeší všechny detaily za Vás, doporučíme nejlepší trasu, vše naplánujeme tak abyste si to užili přesně podle představ, ať už ve 3* standardu nebo třeba v 5* luxusu. Osobní zkušenosti nejsou jen osvědčené hotely, ale víme kde uvidíte klokany nebo koaly v přírodě, kde se k nim dostanete na dosah ruky nebo kde vyrazit na nezapomenutelný trek.

Průběh objednávky/zájezdu

Výběr a objednávka dovolené či zájezdu VIVA travel krok za krokem. Jaké nabízíme dovolené, jak si vybrat vhodnou dovolenou či zájezd, jaký je postup při objednávce i průběh zájezdu samotného? To vše se dozvíte na řádcích níže. Naši nabídku dovolených/zájezdů rozdělujeme na 2 kategorie, klasicky nabízíme zájezdy ve skupince s českým průvodcem anebo u nás najdete bezkonkurenčně širokou nabídku exotických zájezdů individuálních/na míru. Pojďme se společně podívat co si pod tím máte představit a jak to probíhá.

Před cestou

Co potřebujete s sebou na dalekou cestu přes moře? Co nesmíte zapomenout a na co se připravit? Pokud to chcete jednoduše, tak z absolutně nezbytných věcí potřebujete: platný cestovní pas, potvrzení o letenkách a vízu, kreditní/platební karta harmonogram/info o Vaší cestě či službách v dané destinaci. Vše ostatní si můžete dokoupit na místě. Ale pokud jen plánujete trošičku více, tak čtěte dále.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×