VIP/Exkluzivní

Austrálie exkluzivně

AJ průvodce
16 dní
od 259 990 czk

Proč vybrat tento zájezd

 • Ubytujeme vás v luxusních 5-6* hotelech/resortech
 • Užijete si resorty s neskutečnými výhledy nejen z korun stromů
 • Privátní transfery limuzínou z letiště a zpět
 • Prohlédnete si nejkrásnější město světa Sydney za doprovodu privátního českého průvodce
 • Navštívíte nejhezčí přístav světa, Opera House i vyhlášenou pláž Bondi Beah
 • Užijete si večerní atmosféru při plavbě lodí a gurmánskou večeří s výhledem na ikonický Harbour Bridge a Operu
 • Navštívíte jeden s nejstarších deštných pralesů světa (Daintree)
 • Šnorchlování a výlet na Velký bariérový útes

POPIS ZÁJEZDU

Exkluzivní zájezd do Austrálie nabitý výjimečným programem, neobyčejnými resorty a komfortním cestováním. Můžete se těšit na tři vyhlášené destinace celé Austrálie!

Pečlivě vybrané luxusní resorty, zasazené do neskutečné přírody, vždy s originální atmosférou každé oblasti. Vydejte se s námi do rudého středu Austrálie a užijte si největší monolit světa Uluru jako málokdo předtím.

Nabízíme Vám exkluzivní ubytování v bungalowech, které jako jediné nabízí přímý výhled na mystické Uluru. Pokračovat budete do jednoho z nejstarších deštných pralesů, kde budete spát v korunách stromů. Perličkou je Velký bariérový útes, a to v podobě privátního ostrova/resortu Bedarra, kde se snoubí exkluzivita s přírodními krásami v té nejlepší podobě.

Nevynecháme samozřejmě ikonické Sydney, které je údajně nejkrásnějším městem světa, jeho vyhlášenou pláž Bondi Beach anebo Sydney Opera House, na kterou se budete mít výhled přímo z hotelového pokoje. Splňte si cestovatelský sen v Austrálii.

POPTAT TENTO ZÁJEZD

program zájezdu

Unesco
Památky
Města
Národní parky
Pláže
Zvířata
1-2
Praha – Sydney

Let na trase Praha (Vídeň) – Sydney s přestupem dle letenky. Přílet do Sydney v den 2 večer anebo v den 3 brzy ráno. Na přání Vám rádi zajistíme let Business Class třídou.

3
Sydney s čp

Po příletu Vás čeká privátní transfer limuzínou do Vašeho hotelu. Zajištěn bude 4* – 5* hotel s kouzelným výhledem na přístav a Operu. Odpoledne odpočinek a setkání s českým průvodcem, včetně krátké procházky městem pro první orientaci.
Zajištěn nocleh v 5* hotelu se snídaní v centru Sydney:
Shangri-La Hotel, za menší příplatek Pullman Quay Grand Hotel

4
Sydney - prohlídka města s českým průvodcem

Celodenní prohlídka města s českým průvodcem disponujícím skvělými znalostmi o městě a jeho zákoutích. Prohlídka asi nejhezčího přístavu světa se světoznámou Operou a ikonickým mostem Harbour Bridge a dalších kouzelných míst Sydney.

Zajištěn vstup do vyhlídkové věže v centru města Sydney. Zajištěna komentovaná exkurze do Sydney Opera House, zbytek dne na prohlídku starobylé čtvrti Rocks a okolí. Nocleh ve 5* hotelu se snídaní v centru Sydney.

Fakultativně Vám rádi zajistíme vstupenky na představení v Sydney Opeře.

5
Sydney - Bondi beach / Manly s čp

Celý den máte k dispozici českého průvodce. Podívat se můžete na krásné pláže Sydney, např. na ikonickou Bondi Beach nebo známou Manly, kde se můžete koupat nebo se procházet po útesech a vychutnávat krásné výhledy, zažijete kult australského života, pláže, surfování a kavárničky.

Večer Vás čeká plavba lodí s gurmánskou večeří kolem nejhezčího přístavu světa s vyhlídkou na ikonický Harbour Bridge a Sydney Operu.

Nocleh ve 5* hotelu se snídaní v centru Sydney.

6
Blue Mountains NP s čp

Dnes jsme pro Vás připravili komfortní výlet do národního parku Blue Mountains s česky hovořícím průvodcem, přichystán je také chutný oběd. Atraktivní přírodní rezervace Blue Mountains je nejznámější v okolí Sydney, k vidění je skalní formace Tři sestry, vodopády Wentworth falls a vzácné druhy eukalyptů, možnost zahlédnout i klokany.

Nocleh v 5* hotelu se snídaní v centru Sydney.

7
Sydney – Uluru

Ráno máte zajištěn privátní transfer limuzínou na letiště a čeká Vás lokální let na Uluru. Po příletu zajištěn privátní transfer do luxusního resortu, který je dokonale zasazen do místní přírody a během následujících tří dnů Vám nabídne skvělé zážitky v podobě unikátního ubytování a nadstandardně připravených autentických výletů!

Odpoledne je na program výlet s aboriginským průvodcem a vyrazíte k mystickému monolitu Uluru, kde budete také pozorovat krásný západ slunce. Až se setmí, čeká Vás večeře pod nebem plným hvězd. Nocleh v luxusních bungalovech se snídaní, které jako jediné nabízí unikátní zážitek formou přímého výhledu na největší monolit světa, a to rovnou z postele.

Večer je pro Vás připravena gurmánská večeře v resortu. Celý program na Uluru je all inclusive.

Ubytování v luxusním resortu Longtitude 131° s all inclusive.

Fakultativně nabízíme možnost jízdy na velbloudech při západu slunce anebo scénický let helikoptérou.

8
Uluru a Olgas

Dnes výlet ke komplexu Olgas, který se může zdát někomu ještě působivější než Uluru. Zde si můžete dopřávat krásné treky údolím s anglickým/aboriginským průvodcem včetně bohatého vyprávění. Odpoledne ještě krátká procházka Mala Walk u Uluru. V podvečer můžete po celé oblasti zahlédnout klokany.

Večer Vás čeká ještě krásný zážitek Field of Light, umělecky nasvícená pouštní pláň nedaleko Uluru.

Ubytování v luxusním resortu Longtitude 131° s all inclusive.

9
Uluru – Cairns

Ranní procházka Uluru při východu slunce. Po snídani se ještě zastavíte v kulturním centru a dozvíte se o životě původních obyvatel Aboriginců. Případně volné dopoledne k odpočinku u bazénu.

Kolem oběda odlétáte z Uluru do tropického Cairns. Zajištěn privátní transfer do 4-5* hotelu a bazénem v centru města. Volný zbytek dne pro odpočinek a nocleh v Cairns.

10
Daintree NP a Cape Tribulation

Dnes Vás čeká výlet s anglickým průvodcem do deštného pralesa Daintree, který patří mezi nejstarší na světě a je chráněnou památkou Unesco. Výlet Vás vezme až do nádherné oblasti Cape Tribulation, kde se deštný prales plazí až k pláži a zde se “potkává” s korálovým útesem. Po cestě uvidíte bujnou vegetaci, banánové plantáže a budete mít také možnost exkurze na krokodýly. Na cestě zpět Vás průvodce vysadí na okraji deštného pralesa u kouzelné řeky Mossman, kde na Vás čeká kouzelné ubytování v korunách stromů!

Ubytování v 4,5* Silky Oaks Lodge, Mossman v korunách stromů.

Pokud preferujete individuální výlet bez průvodce, rádi Vám poskytneme komfortní auto a podrobné materiály a informace k celé oblasti a výletu.

11
Mossman

Relaxační den v resortu Silky Oaks v pralese s možností krásných procházek v pralese, koupání v průzračné řece nebo můžete využít aktivity v resortu (spa, yoga, kánoe, tenis, fitnes).

Budete mít možnost využít místní aboriginské průvodce k procházce, ti Vám ukáží prales jako nikdo jiný a povypráví poutavé historky původních obyvatel Aboriginies.

Nocleh v resortu Silky Oaks v korunách stromů.

12
Bedarra Island - Velký bariérový útes

Po snídani budete převezeni (se zastávkou v Cairns) do vesničky Mission beach, která leží asi 2 hodiny od Cairns. Odtud následuje transfer lodí do tropického ráje privátního ostrova Bedarra, kde Vás čekají 3 noclehy v nejluxusnějším resortu Bedarra, který v kombinaci s místním prostředím tvoří to nejlepší co se zde dá nabídnout.

Ostrov je již součástí Velkého bariérového útesu. K dispozici máte úžasné pláže, resortové aktivity a vybavení v ceně, celý pobyt je all inclusive.

13
Bedarra Island

Dnes si můžete užít krásy ostrova, procházky po ostrově, koupání, šnorchlováni nebo kajakování. Nocleh v kouzelném Bedarra resort, All inclusive.

Fakultativně je zde pro Vás výlet lodí na vyhlášené šnorchlovací/potápěcí místa Velkého bariérového útesu (5.500 Kč)

14
Bedarra Island

Tento den na ostrově Bedarra jsme pro Vás zpestřili 30 min vyhlídkovým letem helikoptérou nad ostrovy a Velkým bariérovým útesem. Pohled z helikoptéry na největší korálový útes světa je úchvatný. Zbytek dne k relaxaci, lokálním aktivitám a koupání na úchvatných privátních plážích. Užijte si poslední den v ráji, Bedarra Resort, All inclusive.

15
Bedarra – Cairns – Odlet

Poslední den v Austrálii, zajištěn privátní transfer na letiště do Cairns pro Váš odlet domů dle Vašich mezinárodních letenek.

16
Přílet domů

Přílet do Evropy dle mezinárodní letenky. Konec programu.

MAPA ZÁJEZDU

3,4,5

Sydney a Bondi beach

6

Blue Mountains NP

7,8,9

Uluru a Olgas

10,11

Cairns, Daintree NP, Mossman

12,13,14,15

Velký bariérový útes - Bedarra Island

Co je v ceně

je v ceně
není v ceně
za příplatek
poznámky
Zpáteční mezinárodní letenka
Včetně všech poplatků
Všechny lokální letenky
Luxusní hotely a resorty dle programu
Vybrané a autentické resorty 4*- 6*, minimálně se snídaní, často plná penze nebo All inclusive, dle programu.
30 min let helikoptérou
Scénický let nad Velkým bariérovým útesem.
Všechny výlety a aktivity
Vybrané autentické aktivity a výlety dle programu.
Český průvodce v Sydney
Vstupy v Sydney
Exkurze do Sydney Opera House, vstupna Sydney Tower a další.
Plavba lodí kolem Opery
Včetně gurmánské večeře a nápojů.
Exkluzivní resorty
Longtitude 131, Silky Oaks, privátní Bedarra Island.
Manuál cesty
Popis každé oblasti na míru, co vidět a co musíte navštívit, osobní rady.
Všechny privátní transfery
Cestovní pojištění
Z letiště do hotelu a zpět, privátně.
Stravování
Jídlo dle uvedení v programu, dle popisu v každé oblasti.
Turistická víza
Zařízení turistických víz do Austrálie.
24/7 česká asistenční linka v Austrálii
Cestovní pojištění
Pojištění CK proti úpadku
Pojištění storna zájezdu
Nabídneme na přání.
Dodatečné fakultativní aktivity
Český průvodce
Český průvodce pro celý program (kromě závěrečného pobytu na Bedarra Island).
 • Cena je kalkulována na základě 1 osoby sdílející dvoulůžkový pokoj.
 • Cena se může měnit na základě dostupného ubytování, cen mezinárodních letenek a kurzu AUD.
 • Náročnost tohoto zájezdu – mírná.
 • Doporučujeme si sjednat pojištění storna zájezdu.
 • V případě dostatečného zájmu může být zájezd prodloužen o  poznání Nového Zélandu.
 • Zájezd může být upraven na míru.

ČLÁNKY K ZÁJEZDU

POPTAT TENTO ZÁJEZD

Austrálie, co navštívit?

Chystáte se na cestu do Austrálie? Pak máte v mysli určitě mnoho míst, které chcete navštívit. Austrálie je plná míst, která by jsme na...
ČÍST ČLÁNEK

Cestování Austrálie za nejkrásnějšími oblastmi

Pokud přemýšlíte, jak naložit se svým dlouhým volnem, není snad lepší místo na objevování tajemna, divoké přírody a podvodního...
ČÍST ČLÁNEK

Proč chtějí lidé žít a cestovat v Austrálii?

Austrálie – pro někoho zní magicky, jiní o této zemi nepřemýšleli, pravdou však je, že Austrálie je jiná a nevzbuzuje snad v nikom...
ČÍST ČLÁNEK
Jan Koláčný - Austrálie

Dovolená byla úžasná, organizace perfektní. Vše skvěle navazovalo a bylo tak, jak jste mi popsali před cestou. Díky Vašim manuálům a tipům jsem si pohladil klokana a podíval jsem se na místa, která by mi internet asi těžko poradil. Znovu jsem vsadil na Vás a znovu to byla trefa do černého. Děkuji!

Aleš Háma video

Hodnocení Aleše Hámy z dovolené v Austrálii.

Související zájezdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×