VIP/Exkluzivní

Nový Zéland Exkluzivně

Individuální
20 dní
od 254 990 czk

Proč vybrat tento zájezd

 • luxusní zájezd autem (český řidič a průvodce za příplatek) po nej místech celého Zélandu

 • ubytujeme Vás v luxusních 5* hotelech či exkluzivních resortech v přírodě

 • všechno ubytování je umístěno na unikátních místech, často v přírodě, s úžasnými výhledy

 • privátní letištní transfery limuzínou

 • poznáte nejlepší přírodní místa Nového Zélandu komfortně

 • zažijete přistání na ledovci

 • poplujete privátní loďkou v krásném národním parku Abel Tasman

 • scénický let helikoptérou k vyhlášeným fjordům Milford Sound, včetně projížďky lodí mezi fjordy

 • připraveno je pro Vás exkluzivní ubytování v přírodě s jedinečnými výhledy z pokoje na jezera, moře, hory i ledovce

 • poznáte jedinečnou Maorskou kulturu s kulturním vystoupením a tradičním jídlem

 • odpočiňte si v termálních pramenech

POPIS ZÁJEZDU

Nádherná poznávací dovolená připravená speciálně pro VIP klienty, s důrazem na přírodní krásy Zélandu. Projedete si podstatnou část nejhezčích míst Zélandu komfortním autem SUV (případně je zde i varianta bez řízení auta). Vybrali jsme stylové a jedny z nejlepších resortů a residencí z celého Zélandu, abyste si Nový Zéland vychutnali naplno. Budete spát ve vinicích, na útesu u moře, v přírodě na úpatí hor, každé ubytování bude jedinečné. Navštívíte ta nejznámější místa obou ostrovů, na severním ostrově uvidíte sopky, gejzíry, vykoupete se v termálních pramenech a přičichnete k Maorské kultuře. Jižní ostrov zase nabídne úžasná jezera obklopená vysokými horami, krásné ledovce, fjordy a zátoky s lachtany. Vše je prošpikováno výborným jídlem, výlety helikoptérou, scénickým letadlem, procházky po ledovci a mnohé další perličky. Jde to ještě lépe?

Destinace:

Auckland – Coromandel – Rotorua – Taupo – Tongariro NP – Wellington – Marlborough – Nelson a Abel Tasman NP – Punakaiki – Franz Josef/Fox – Wanaka – Queenstown – Te Anau a Milford Sound – Mt. Cook NP – Christchurch

POPTAT TENTO ZÁJEZD

program zájezdu

Památky
Města
Národní parky
Pláže
Unesco
Víno
Zvířata
1-2
Praha - Auckland

Let z Prahy do Aucklandu, obvyklý přílet v den 3 ráno.

Na přání zajistíme let business class třídou.

3
Auckland - prohlídka města s čp

Ranní přílet do Aucklandu. Po příletu Vás čeká privátní transfer limuzínou do Vašeho hotelu. Na hotelu v Aucklandu Vás přivítá český průvodce. Odpoledne následuje prohlídka centra města Auckland s českým průvodcem, nejrušnější ulice, přístav, věž v Aucklandu a další. Vstup na Sky Tower v Aucklandu v ceně. Poté následuje odpočinek a aklimatizace po náročné cestě.

Zajištěn nocleh v 5* hotelu se snídaní v centru Aucklandu: Sofitel hotel apod.

Celý program od následujícího dne je koncipován jako self drive, což znamená, že budete mít od nás zajištěno komfortní auto typu SUV s plnou pojistkou, ke kterému dostanete navigaci a také manuál cesty, kde budete mít od nás přesně a detailně popsanou trasu se všemi zastávkami, doporučeními a nejlepšími místy dle našich osobních zkušeností.

Pokud byste si nepřáli řídit auto, nabízíme také plně komfortní variantu s českým průvodcem, který Vás bude provázet během celého zájezdu a také bude řídit zajištěné auto.

Příplatek za toto komfortní rozšíření o českého průvodce/řidiče činí 50.000 Kč na osobu.

4
Auckland - Coromandel (s - snídaně)

Ráno vyzvednete v centru města zajištěné auto typu SUV s navigací a vyrážíte dle našich podrobných pokynů z Aucklandu až do oblasti Coromandel, který je vyhlášenou oblastí s nejhezčími plážemi a pobřežím. Již odpoledne můžete vyrazit na procházku k nejkrásnější pláži Zélandu zvanou Cathedral Cove, kam se dostanete jen pěšky, případně po vodě, což jen zvyšuje krásu tohoto místa. Ubytování Vás čeká v panenské přírodě nedaleko vyhlášených pláží, v luxusní a privátní residenci.

Nocleh v unikátní residenci Stone Terrace Guest House, se snídaní.

Auto typu SUV: Toyta Highlander apod.  s navigací a plným pojištěním

5
Coromandel (s)

Celý den k prozkoumání této nádherné pobřežní oblasti a také k odpočinku. Bude jen na Vás, zda budete odpočívat a kochat se kouzelnými výhledy na oceán, vyrazíte na kajaky, na procházku či trek po pobřeží anebo se půjdete koupat na pláž. Od nás dostanete tip na vyhlášenou pláž Hot water beach, kde se díky geotermálním aktivitám ohřívá voda z moře a vznikají tady bazénky s horkou vodou přímo na pláži u oceánu.

Nocleh v unikátní residenci Stone Terrace Guest House, se snídaní.

6
Rotorua (s, o - oběd, v - večeře)

Dopoledne vyrážíte dle našich instrukcí na jih a jedete se zastávkami do městečka Rotorua. Po cestě se nabízí také zastávka ve známe filmové vesnici Hobbiton.

Co Vás čeká v Rotorua? Zde uvidíte gejzíry, geotermické parky s bublajícím bahnem, termální koupele a maorskou kulturu. Rotorua je také centrem pro adrenalinové sporty, rafting, bungee jumping nebo jízdu na koních.

V ceně máte jako odpolední program také zajištěn vstup do Maorské vesnice s Maorskou show, v oblasti Rotorua.

Nocleh v luxusním resortu Solitaire Lodge s plnou penzí.

7
Taupo - Turangi (s)

Dnes vyrazíme na cestu kolem jezera Taupo až do Turangi.  Po cestě prohlídka vodopádů Huka Falls, městečka Taupo u jezera a největších atrakcí. Nejhezčí geotermický park s jezírky a gejzíry navštívíme po cestě z Rotorua, a to park Wai-o-Tapu, vstupné máte v ceně. V této oblasti vás vezmeme k přírodním termálním pramenům v lese, kam se chodí koupat místní, místo má originální atmosféru.

Odpoledne pokračujeme dále do města Turangi, které leží nedaleko jezera Taupo.

Nocleh ve stylovém residenci River Birches, se snídaní.

8
Tongariro NP (s)

Ráno pojedete krátký úsek od jezera do NP Tongariro, asi 50 km, do vesničky v srdci tohoto vyhlášeného národního parku, který je znám díky svým sopkám a krásným trekům. Máte celý den na procházku či túru dle vlastního uvážení do blízkosti sopek. Dostane se Vám krásných výhledů na sopky a sopečná jezírka.

Nocleh ve stylovém residenci River Birches, se snídaní.

Zajištěn (v ceně) pro Vás je úžasný scénický let nad sopkami národního parku Tongariro!

9
Wellington (s)

Cesta z Turangi do Wellingtonu s možnou zastávkou v pěkném NP Wanganui s možností pěkných procházek – treků, odpoledne prohlídka hlavního města Wellington a jeho nejzajímavějších částí – centra města, dle našich instrukcí.

Nocleh v 5* hotelu ve Wellingtonu, Intercontinental Hotel apod. se snídaní.

10
Wellington - trajekt - Marlborough (s, v)

Dopoledne Vás již čeká trajekt na jižní ostrov – zajištěna třída Premium plus. Během několikahodinové plavby se můžete kochat krásnou scenérií okolních ostrůvků, opravdu zážitek. Po vylodění na jižním ostrově pokračujeme autem SUV do oblasti Marlborough, která je vyhlášena svým vínem, jedná se o možná nejlepší vinařskou oblast Zélandu. Návštěva vinného kraje, ochutnávka vín v jednom z místních vinařství, dle domluvy. Odsud pochází jeden z nejlepších Savignon Blanc na světě.

Nocleh ve vinicích v luxusním Marlborough lodge, večeře i snídaně v ceně.

11
Marlborough - Nelson (s, v)

Volné dopoledne na vinice Marlborough. Během dne klidný přejezd s pěknými zastávkami do oblasti Nelsonu, v ceně máte krásný scénický přelet nad místním neuvěřitelně členitým pobřežím – Marlborough Sounds. Odpoledne příjezd k NP Abel Tasman, vychutnejte si místní přírodu a také skvělé ubytování s úžasnými výhledy na moře.

Nocleh v luxusním Split Apple Retreat, snídaně i večeře v ceně.

Scénický let nad pobřežím Marlborough Sounds v ceně.

12
Abel Tasman NP (s, v)

Dnes máte celý den na krásný a nedaleký NP Abel Tasman k prohlídce jednoho z nejhezčích národních parků, který nabízí krásné a divoké pláže, skvělé procházky podél pobřeží, zahlédnout můžete i tuleně. Zajištěna pro Vás je privátní plavba loďkou podél pobřeží s možností projít se z jedné pláže na další, včetně oběda. Fakultativně nabídneme výlet s kajaky.

Nocleh ve Split Apple Retreat, snídaně i večeře v ceně.

Privátní plavba lodí, včetně oběda v ceně – NP Abel Tasman.

13
Nelson - Punakaiki - Franz Josef (s)

Cesta z Nelsonu po pobřeží až do vesničky Franz Josef a vyhlášené oblasti ledovců, cesta dlouhá asi 450 km. Většina cesty vede po krásném pobřeží plném skvělých vyhlídek. Odpoledne zastávka na vyhlášeném přírodním místě zvaném Punakaiki (palačinkové skály). Zastavit se můžete na jedné z pláží s lachtany, dle našich instrukcí. Nocleh budete mít v oblasti Franz Josef, v resortu obklopeném panenskou přírodou, již s přítomností nejvyšších hor Zélandu a místních ledovců.

Ubytování v 5* luxusním resortu Te Waonui, večeře i snídaně v ceně.

14
Ledovec Franz Josef - Wanaka (s)

Dnešní dopoledne je určeno na prohlídku ledovců Franz Josef a ledovce Fox. Zajištěn je let helikoptérou nad ledovci s vystoupením na horní plošině ledovce a krátkou procházkou po ledovci. Odpoledne pokračujete v cestě na jih, k jezeru a městečku Wanaka, kde budete mít kromě krásných výhledů zajištěn i nocleh v přírodě.

 

15
Wanaka - Queenstown (s)

Pokračujete v cestě do vyhlášeného městečka Queenstown. Před cílem možná zastávka v historickém zlatokopeckém městečku Arrow Town. Příjezd do Queenstownu, kde budete mít ubytování v centru tohoto krásného městečka. Odpoledne máte na prohlídku nejhezčího města jižního ostrova Queenstown, který je centrem všeho dění na tomto ostrově. Je to asi nejhezčí městečko Nového Zélandu. Městečko leží v krásné přírodě u jezera, sevřeno horami a kaňony. V zimě se stává Queenstown lyžařským centrem. Budete zde mít možnost ochutnat místní speciality, jehněčí nebo vyhlášené slávky.

Nocleh v 5* hotelu v Queenstown, snídaně v ceně.

V ceně máte také zaplacený vstup a výjezd na lanovku nad Queenstown s krásným výhledem na okolí.

16
Milford Sound - letecky (s)

Dnes vás čeká krásný, asi půldenní výlet (4-5 hodin) z Queenstownu na Milford Sound, do země fjordů až k vyhlášenému místu zvanému Milford Sound, které je podle mnohých nejhezčím místem Nového Zélandu. Cesta do oblasti fjordů tam bude vyhlídkovým letadlem a zpět helikoptérou! Na místě zajištěna plavba na lodi mezi fjordy (cca 1,5 hod), kolem uvidíte lachtany a vodopády. Poté návrat letecky – helikoptérou zpět do Queenstownu.

Nocleh v 5* hotelu v Queenstown, snídaně v ceně.

17
Queenstown - Pukaki (s)

Volné dopoledne v Queenstownu, anebo již vyrazíte na cestu do další destinace ke krásným jezerům a horám, po cestě si užijete zastávky, vše uvedeno v manuálu cesty, který je připraven na míru pro Vás. Po cestě typická scenérie Zélandu, jezera a ovce. Nocleh u krásného jezera s výhledem na hory, nedaleko nejvyšších hor Zélandu a NP Mt. Cook. Na místě možnost procházek v přírodě kolem jezera s krásnými výhledy.

Nocleh v luxusním a stylovém Lakestone lodge, snídaně v ceně.

18
Mt. Cook NP (s)

Dnes pojedete obdivovat nádherný a nedaleký národní park Mt Cook, park jezer a hor s výhledem na nejvyšší hory Zélandu Mt. Cook, nabízejí se zde krásné tůry, my Vám doporučíme 4hodinovou procházku údolím s výhledem na štíty hor, jezera a ledovce.

Nocleh v luxusním a stylovém Lakestone lodge, snídaně v ceně.

Dnes odpoledne zajištěn (zahrnuto v ceně) vyhlídkový let kolem Mt. Cook kombinující vyhlídkové letadlo a helikoptéru s přistáním na sněhu-ledu a krátkou procházku s úžasnými výhledy.

19
Pukaki - Christchurch - odlet (s)

Dnes nás čeká cesta od jezera Pukaki, se zastávkou u dalších krásných jezer s mléčnou barvou, až do největšího města jižního ostrova, do Christchurch. Na tuto cestu máte dost času a můžete si tak užít ještě krásné přírody a zastávek po cestě, dáme tipy na ta nejzajímavější místa. Odpoledne či v podvečer přijíždíte do Christchurch na letiště, kde vracíte auto a odlétáte večer domů, dle mezinárodních letenek.

Na přání můžeme přidat extra nocleh v Christchurch.

20
Přílet domů

Konec úžasné dovolené.

Poznámka: tento program může na přání být zkrácen vynecháním některých lokalit a použitím lokálního letu ze severního na jižní ostrov.

MAPA ZÁJEZDU

3

Auckland

4,5

Coromandel

6,7

Rotorua, Taupo a okolí

8

Tongariro NP

9

Wellington

10,11

Marlborough

12

Abel Tasman NP

13

Franz Josef a Fox

14

Wanaka

15,17

Queenstown

16

Milford Sound

18

Mt. Cook NP

19

Christchurch

Co je v ceně

je v ceně
není v ceně
za příplatek
poznámky
Mezinárodní letenky
Ekonomická třída, business letenky za příplatek.
Pronájem auta SUV
Komfortní SUV auto, automat, plné pojištění.
Luxusní ubytování
16 x nocleh v luxusních 5* resortech na unikátních místech.
Strava
Všechny noclehy se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí, dle uvedení v programu.
Český průvodce v Aucklandu
Český průvodce pro prohlídku Aucklandu a prvotní orientaci na Zélandu.
Atraktivní výlety a aktivity
Všechny atraktivní výlety dle programu (zahrnuje výlety letadlem, helikoptérou, lodí).
Vstupy a atrakce
Všechny vstupy a atrakce dle programu.
Privátní letištní transfery
Transfery limuzínou.
Manuál cesty NZ
Kompletní plán cesty na míru, podrobné informace a vyznačení nejlepších míst dle osobní zkušenosti.
Cestovní pojištění
Víza a poplatky
Zajištění turistických víz (vstupního povolení) na NZ, včetně úhrady všech poplatků pro vstup do země i poplatku IVL.
24/7 česká asistenční linka na Zélandu
Pojištění CK proti úpadku
PHM - Palivo
Platíte na místě dle Vaší spotřeby.
Pojištění storna zájezdu
Nabídneme na přání.
Český průvodce / řidič
Na celý zájezd po Zélandu za příplatek 50.000 Kč/osoba.
Fakultativní výlety a aktivity
Nabídneme na přání.

Cena je za osobu, za předpokladu dvou osob sdílející dvoulůžkový pokoj.

Program může být upraven na míru dle přání klienta.

Za příplatek zařídíme letenky business class.

Český průvodce a řidič po čas celého zájezdu na Zélandu za příplatek 50.000 Kč na osobu.

Tento program může na přání být zkrácen vynecháním některých lokalit a použitím lokálního letu ze severního na jižní ostrov.

ČLÁNKY K ZÁJEZDU

POPTAT TENTO ZÁJEZD

Cestování Nový Zéland

Objevte ta nejkrásnější místa Nového Zélandu prostřednictvím zájezdů šitých na míru. Cestování Nový Zéland bude jedním z...
ČÍST ČLÁNEK

Nový Zéland - za nejhezčí krajinou na konec světa

Každý z nás někdy slyšel o Novém Zélandu a jeho úžasné přírodě. Vybavíte si detaily z filmu Pán prstenů anebo si představíte...
ČÍST ČLÁNEK

Novinky pro cestovatele na Nový Zéland

Milí cestovatelé, nastražte uši. Chystáte se na Nový Zéland? Přečtěte si náš článek, který upozorňuje na nadcházející změny. S...
ČÍST ČLÁNEK
Vlastimil Z.

I díky právě Vašim službám a informacím jsme prožili dovolenou, na kterou asi jen tak nezapomeneme. I když jsme Nový Zéland zatím jenom „ochutnali“ tak opravdu můžeme říct, že to byla nádherná dovolená. A to i díky Vám.

Děkuji Vám za Vaši ochotu, pomoc a nabízený servis, který mohu ostatním jenom doporučit.

Štefan D.

Dovolenka bola úplne super. Presne zodpovedala tomu čo sme chceli, zabezpečené letenky, ubytovanie a niektoré z odporúčaných aktivít a zároveň dosť priestoru na vlastné aktivity. Ďakujeme.

Vendula a Petr

Chtěli bychom poděkovat za velmi krásnou cestu na Nový Zéland v květnu 2016. Dcera je milovnicí Pána prstenů a Hobita. Měli jsme tedy v programu zařazeno i poznávání filmových míst těchto ság. Mne (otec) fascinuje příroda a národní parky na Novém Zélandu jsou asi vrcholem všeho, co jsem dosud viděl a těžko si mohu představit větší krásu než ranní jasné nebe nad jezerem v Queenstownu nebo v Rotoruře.

Pracovnice cestovní kanceláře velmi pečlivě připravily propozice pro cestu a realistický „logistický“ plán. Veškeré přesuny proběhly přesně podle plánu, příjemné a komfortní ubytování, vždy v blízkosti možnost stravování. Velmi ochotně nám zařídily vhodná sedadla na cestu v letadle, což je důležité pro správné nastartování a ukončení dovolené. Velmi pečlivě a rychle zodpověděly naše četné dotazy. Děkujeme.

Pepa a Lída Č.

Chtěli bychom Vám poděkovat za výbornou organizaci našeho zájezdu. V dnešní době, kdy většinou slýcháme o nespolehlivosti a nesolidnosti CK, jsme velice rádi, že my takovou zkušenost nemáme. V době, kdy jsme náš zájezd připravovali jsme Vás zahlcovali nejrůznějšími dotazy i z toho důvodu, že jsme byli šestičlenná výprava. Vždy jste reagoval rychle a profesionálně, čímž jste si získal naší důvěru. Vše probíhalo dle pečlivě připravovaného plánu a jediný zádrhel nastal při ubytování Rotorua, kdy jsme se míjeli s druhou českou skupinou a záměnou došlo k tomu, že jsme přišli o sn ídani. Ale náš průvodce vše zařídil k naší spokojenosti. Ubytování bylo vždy na dobré úrovni. Dobrou zkušenost, kterou bychom doporučili i ostatním cestovatelům je vícemístné auto. Při přejezdech, které jsou někdy dlouhé jsme měli pohodlí a nebyl problém, kam umístit zavazadla. M.C. je velice dobrým a profesionálním průvodcem, vždy byl připraven nám s čímkoli poradit pomoci a zařídit. Cítili jsme, že se snaží dělat i něco navíc, abychom se cítili dobře a příjemně. M. je výborným průvodcem, ale i skvělým společníkem. Do budoucna máme několik destinací kam bychom se chtěli podívat a pokud je bude Vaše CK nabízet určitě si Vás vybereme a především budeme doporučovat ostatním.

Související zájezdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×