VIP/Exkluzivní

Nej ostrovy Oceánie

Individuální
23 dní
141 990 czk

Proč vybrat tento zájezd

  • 4 exotické ostrovy v jednom zájezdu

  • Navíc návštěva Aucklandu na Zélandu

  • Fidži, Vanuatu, Nová Kaledonie, Tonga nebo Cookovy ostrovy

  • Skvělé pláže, relax i trocha poznání

  • Vybrané krásné 4* – 5* hotely a resorty se snídaní

POPIS ZÁJEZDU

Požitkářský zájezd po pěti destinacích Oceánie, vybrali jsme pro Vás čtyři krásné ostrovy a k tomu ještě přidáme návštěvu a prohlídku Aucklandu na Novém Zélandu. Během 23 krásných dnů se podíváte na Fidži, odtud přeletíte na krásné pláže Vanuatu, relaxovat budete na ostrovech Nové Kaledonie a šnorchlovat či koupat se na Cookových ostrovech nebo na ostrovech Tonga. Vše zakončíte 2 denní ochutnávkou Aucklandu na Zélandu. Na všech ostrovech jsme pro Vás vybrali krásné 4* – 5* hotely či resorty, umístěné přímo na pláži nebo v těsné blízkosti. Budete se pohybovat v krásném prostředí s dokonalým zázemím a je jen na Vás zda budete relaxovat anebo výletovat po okolí. Každopádně se jedná o dovolenou na kterou budete dlouho vzpomínat.

Destinace:

Fidži – Vanuatu – Nová Kaledonie – Cookovy ostrovy / Tonga – Auckland (Nový Zéland)

POPTAT TENTO ZÁJEZD

program zájezdu

Pláže
Města
Památky
1-2
Praha - Fidži

Let dle zajištěných mezinárodních letenek na Fidži.

3
Fidži

První zastávka v Oceánii, Fidži a jeho polostrov Yanuca. Po Vašem příletu na Fidži následuje zajištěný transfer do Vašeho 5* hotelu přímo na pláži. Odpočinete si po dlouhé cestě a můžete začít nasávat slunce a místní energii. Vybraný hotel leží v krásném prostředí poloostrova Yanuca se soukromou pláží a skvělým zázemím.

5* Shangri-La Fijian Resort & Spa

Všechny hotely jsou se snídaní (pokud není uvedeno jinak).

4-7
Fidži 5 nocí

Odpočinek na plážích Fidži. Fakultativní aktivity a výlety na místě, možnosti výletů na po hlavním ostrově Fiji. Hotel disponuje několika restauracemi. Nabízí se spousta aktivit, fitko, golf, vodní sporty a další. Noclehy se snídaní v krásném hotelu Shangri-la.

Fidži je osamocené souostroví 322 ostrovů vulkanického nebo korálového původu ležících v tropickém pásmu v Tichém oceánu. Leží asi 1000 km východně od Nové Kaledonie. Ostrovy jsou hornaté. Nejvyšší horou země je vyhaslá sopka Tomanivi vysoká 1323 m n. m.

Do 19. století zde domorodí obyvatelé praktikovali kanibalismus. Náčelníci trestali „konzumací“ nepřátele zabité nebo zajaté v boji, ale také vzbouřence a někdy celé neposlušné vesnice. Náčelník Undre Undre si v 19. století za každého zabitého a snědeného člověka dával stranou kámen – po jeho smrti jich bylo napočítáno 872.

8
Fidži - Vanuatu

Transfer na letiště a přelet na ostrov Vanuatu. Po příletu na Vanuatu následuje transfer do hotelu na pláži a nocleh.

9-11
Vanuatu 4 noci

Vanuatu – Souostroví tvoří zhruba 83 ostrovů a ostrůvků, seskupených do tvaru písmene Y, z nichž 65 je obydlených. 14 ostrovů má větší rozlohu než 100 km². Největšími ostrovy jsou Espiritu Santo a Malakula. Pobřeží velké části ostrovů, které jsou sopečného původu, tvoří korálové útesy. Nejvyšším vrcholem země je Tabwemasana měřící 1 877 m. Na souostroví se nachází také několik činných sopek, k nejznámějším patří Lopevi, Marum a Benbow. Zvláštností je sopka Gaua, jejíž kráter vyplňuje jezero Letas. Vanuatu sestává z 15 velkých ostrovů, několika menších ostrůvků a 3 souostroví.

Užijte si jeden z rásných resortů přímo na pláži.

4* Hotel Breakas beach resort nebo Nasama Resort v ceně.

4.5* Holiday Inn Vanuatu nebo Iririki Island Resort & spa nebo Erakor island resort za příplatek 8900 Kč/osoba

12
Vanuatu - Nová Kaledonie

Transfer na letiště a přelet na ostrov Nové Kaledonie. Po příletu zajištěn transfer do hotelu na pláži a nocleh.

13-15
Nová Kaledonie 4 noci

Nová Kaledonie (francouzsky: Nouvelle-Calédonie) je francouzské zámořské území v Tichém oceánu. Má rozlohu 18 576 km² a v roce 2014 zde žilo přes 268 000 obyvatel. Správní středisko je Nouméa. Oficiálním jazykem je francouzština, ale široce se využívá melanéština a některá polynéská nářečí.

Zajištěn bude jeden z krásných hotelů přímo na pláži. Relaxujte aktivně či pasivně, prozkoumejte ostrov, lenošte či šnorchlujte na pláži.

V ceně 4* hotel Chateau Royal beach nebo Hilton Noumea nebo Escapade Ilot Maitre nebo Sheraton New Caledonia Deva Spa & Golf

5* Le Meridien Ille de Pins za příplatek 13.900 Kč/osoba

16
Nová Kaledonie - Cookovy ostrovy / Tonga

Transfer na letiště a přelet na ostrovy Tonga anebo Cookovy ostrovy – vyberte si sami jednu z dalších perel Oceánie. Po příletu zajištěn transfer do hotelu na pláži a nocleh. V případě zvolené varianty Cookovy ostrovy bude přestup a extra nocleh v Aucklandu a přílet na Rarotongu (Cookovy ostrovy) následující den.

Cookovy ostrovy (Rarotonga):

V ceně 4* Rarotongan Beach Resort – 4 noci + 1 noc v Aucklandu

4* Muri beach club za příplatek 8.990 Kč/osoba

4,5* Nautilus Resort za příplatek 17.500 Kč/osoba

Tonga za příplatek cca 9.000 Kč/osoba:

4* Fafa Island Resort (snídaně se platí na místě) – privátní ostrůvek 5 nocí

17-19
Cookovy ostrovy / Tonga 5 nocí

Pět až šest dní na jednom z krásných ostrovů, které jsou plné pláží, sluníčka a skvělého koupání a šnorchlování. Vybrány krásné resorty na pláži.

Tonga (Království Tonga) je stát v Oceánii. Království se rozkládá na souostroví Tonga v jižním Pacifiku. Skládá se ze 177 různě velkých ostrovů; 36 z nich je obydlených. Největším ostrovem je Tongatapu s rozlohou 257 km². Leží cca na 1/3 cesty mezi Novým Zélandem a Havají. Souostroví se táhne v severojižně orientovaném pásu dlouhém asi 800 km. Na Tongu se často jezdí na velryby, kdy s nimi v sezoně můžete šnorchlovat ve vodě.

Cookovy ostrovy – Souhrnná plocha ostrovů je 240 km² a žije zde 21 000 obyvatel, z nichž většina jsou Maorové, kteří byli postupně, počínaje rokem 1823obráceni evropskými misionáři na křesťanství. Hlavní město je Avarua a leží na ostrově Rarotonga. Některé ostrovy jsou velmi nízké, díky korálovým útesům velmi těžko přístupné ostrovy. Nejvyšším bodem je Te Manga 652 m. Ostatní jsou vysoké a porostlé hustou vegetací. Rostou na nich kokosové palmy a chlebovníky. Severní skupina ostrovů se skládá většinou z atolů.

20
Cookovy ostrovy / Tonga - Auckland, NZ

Transfer na letiště a odlet dle letenek na Nový Zéland, do Aucklandu. Po příletu transfer na hotel v centru města a nocleh.

21
Auckland, Nový Zéland

Volný den v Aucklandu na Novém Zélandu na prohlídku města či případný výlet. K prohlídce města Vám připravíme manuál co vidět a kam si zajít. Vyrazit můžete na pěší prohlídku moderního i historického centra, zavítat na nejvyšší věž s vyhlídkou, do přístavu obdivovat plachetnice anebo doporučíme výlet trajektem do nedalekého a malebného Devonportu. Nocleh v centru Aucklandu.

22
Auckland - odlet

Dle času Vašich mezinárodních letenek následuje transfer na letiště a odlet zpět do Evropy.

23
Přílet domů

Konec programu.

MAPA ZÁJEZDU

4-7

Fidži

9-11

Vanuatu

13-15

Nová Kaledonie

17-19

Cookovy ostrovy / Tonga

21

Auckland, Nový Zéland

Co je v ceně

je v ceně
není v ceně
za příplatek
poznámky
Všechny letenky
Mezinárodní i mezi ostrovy.
Všechny letištní transfery
Hotely dle programu
V ceně jsou vybrané 4* - 5* hotely a resorty dle programu.
Snídaně
Manuál cesty a oblastí
Informace o každém ostrově, lokalitě a celé cestě.
Česká asistenční linka
Pojištění CK proti úpadku
Cestovní pojištění a pojištění storna.
Nabídneme rádi na přání.
Strava
V ceně jsou jen snídaně.
Lepší hotely (5*)
Dle nabídky v programu.
Tonga
Varianta s Tongou za příplatek 9.000 Kč

Všechno ubytování je vždy řešeno v rámci hlavního ostrova a jeho součástí. Na přání můžeme zařídit jiný hotel na jednom z menších ostrůvků.

Varianta s Tongou za příplatek cca 9.000 Kč/osoba. Na Tonze se dají v určitém období pozorovat velryby ( i s nimi plavat).

Počet nocí na jednotlivých ostrovech se může lišit, dle aktuálních mezinárodních letenek a navazujících spojů.

Na míru můžeme program upravit v jeho délce nebo i přidat další destinaci (Bora Bora apod.).

ČLÁNKY K ZÁJEZDU

POPTAT TENTO ZÁJEZD
František Stehno

Cestování je mou vášní již od mládí, kdy jsem se do světa podíval díky sportu. I když jsem si vždy vše organizoval sám, od první cesty s Vámi už do daleké ciziny využívám jen Vašich služeb. Absolvoval jsem s Vámi Jižní Ameriku, Antarktidu, Cestu kolem světa, Nový Zéland a Austrálii. Pokaždé bylo vše na 1. Proto s Vámi pokračuji letos Karibikem.

Byl jsem s Vámi na Antarktidě, na cestě kolem světa, v jižní Americe a vždy vše super. Zase pocestujeme jedině s Vámi!

Cesta kolem světa a Austrálie

Recenze naší klientky (Vlasta Nováková) na zájezdu Západní Austrálií s komentářem také o tom jak proběhla Cesta kolem světa, a to vše s CK VIVA travel.

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×