Evropa

Gran Canaria – obklopeni přírodou

Individuální
8 dní
od 18 500 czk

Proč vybrat tento zájezd

  • relax uprostřed překrásné kanárské přírody

  • ubytování v jedinečné tradiční usedlosti v horách

  • návštěva písečných dun Maspalomas

  • dobrý poměr kvalita vs. cena

POPIS ZÁJEZDU

Máte chuť odpočinout si od shonu na kouzelném ostrově věčného jara? Tento zájezd je ideální volbou pro ty, kdo se chtějí vyhnout turistickým rezortům a užít si atmosféru jedinečné Gran Canarii v soukromí uprostřed přírody. Čeká na Vás malebná finka (usedlost v horách), která je obklopená zahradou s krásnými výhledy.  Navštívíte Maspalomas, kde se budete moci projít po zlatavých písečných dunách a relaxovat na rozlehlých plážích. Nezapomenutelným zážitkem se stane výlet na Rocke Nublo, jehož okolí nabízí ty nejkrásnější výhledy. Nevynecháte ani malebné městečko Puerto Mogán, které se vyznačuje půvabnými uličkami a bílými domky obsypanými spoustou květin. Procházka při západu slunce a sklenka kanárského vína v jedné z místních restaurací doplní atmosféru celého dne. Cena je kalkulována na základě 4 osob, které sdílí finku.

Destinace:

Gran Canaria, NP Pilancones, Maspalomas, Puerto Mogan, Roque Nublo

POPTAT TENTO ZÁJEZD

program zájezdu

Národní parky
Města
Pláže
1
Odlet z Krakova nebo Berlína na Kanárské ostrovy

Přílet na Gran Canaria. Na letišti si vyzvednete zajištěné osobní auto, kterým se dopravíte do vaší destinace na pokraji národním parku Pilancones. Od nás dostanete popis cesty a manuál výletů. Čeká na vás plně vybavená finca (usedlost v horách), která je postavená v tradičním kanárském stylu. Finka je obklopena velkou zahradou, můžete relaxovat na terase, nebo odpočívat ve stínu olivovníku, pro osvěžení je zde i malý bazének. Věhlasné pláže v Maspalomas najdete pouze 15 minut autem od usedlosti.

Lety jsou zajišťovány prostřednictvím společností Ryanair z Krakova nebo z Berlína , odlety z Prahy za příplatek cca 4000 Kč na osobu.

2-4
Finca na rozhraní NP Pilancones

Tyto dny můžete využít k relaxaci na pláži nebo k odpočinku v krásné přírodě, která obklopuje okolí Vaší finky.

5
Maspalomas

Připravili jsme pro Vás několik individuálních výletů, je jen na Vás, zda se vydáte na výlet, na pláž nebo budete relaxovat, dny si můžete rozvrhnout sami dle chuti.

Dnes se můžete vydat na výlet do Maspalomas. Čeká Vás opravdu nevídaný zážitek a to konkrétně návštěva oblasti písečných dun. Tato místními zvaná malá Sahara zaujme všechny milovníky přírodních krás. Můžete se procházet po písečných plážích, které se táhnou až za obzor, nebo využít zázemí této turistické destinace k nejrůznějším rekreačním aktivitám.

6
Puerto Mogán

Dnešní den Vás čeká výlet do opravdu autentického kanárského městečka Puerto Mogán. Puerto Mogán by se dalo nazvat městem květin nebo také jako kanárské Benátky. Malebné městečko se vyznačuje půvabnými uličkami a bílými domky obsypanými spoustou květin. Přírodní kanály a malé můstky dodávají místu ještě větší kouzlo. Procházka při západu slunce a sklenka kanárského vína v jedné z místních vyhlášených restaurací doplní atmosféru celého dne.

7
Roque Nublo

Gran Canaria se nevyznačuje pouze krásnými plážemi a malebnými městečky, ale také úchvatnou přírodou. Dnešní výlet povede na Roque Nublo neboli skálu v oblacích, která je situována v nadmořské výšce 1800 metrů nad mořem a její okolí nabízí ty nejkrásnější výhledy. Zaparkujete na parkovišti na vrcholku hory a čeká Vás příjemná nenáročná procházka. V nedaleké vesničce Tejeda můžete okusit místní speciality nebo pouze obdivovat nádherné výhledy a architekturu malebné vesnice v horách.

8
Odlet domů

Autem se dopravíte na letiště, kde vracíte auto a odlétáte dle Vašich letenek.

MAPA ZÁJEZDU

2-4

NP Pilancones

5

Maspalomas

6

Puerto Mogán

7

Roque Nublo

Co je v ceně

je v ceně
není v ceně
za příplatek
poznámky
Mezinárodní letenky
Z Vídně na Gran Canaria a zpět. Praha za příplatek.
Autentické ubytování
Autentická kanárská finca (usedlost v horách) se zahradou a malým bazénkem.
Pronájem automobilu
Pronájem osobního automobilu pro Vaše cesty a výlety po ostrově, vč. pojištění.
Česká asistenční linka
Manuál výletů po ostrově
Pojištění CK proti úpadku
Strava
Jídlo není v ceně.
Osobní pojištění
Pohonné hmoty
Příplatek za odlet z Prahy
Obvykle cca 4000 Kč/osoba navíc.
Pronájem kola
Zajistíme pronájem velmi kvalitních kol značky Specialized, Cannondale apod. pro skvělé silniční i horské okruhy.

Zájezd rádi zkrátíme nebo prodloužíme.

Na požádání Vám rádi zpracujeme jiný itinerář.

Cena je kalkulována na základě 4 osob, v případě méně účastníků je nutný příplatek.

V hlavní sezóně je cena navýšená o 2700 Kč na osobu.

Lety jsou zajišťovány prostřednictvím společností Ryanair z Krakova nebo z Berlína , odlety z Prahy za příplatek cca 4000 Kč na osobu.

ČLÁNKY K ZÁJEZDU

POPTAT TENTO ZÁJEZD

Kanárské ostrovy - blízká exotika

Kanárské ostrovy mám osobně velmi rád pro několik základních faktů. Je zde celoročně teplo a na koupání, můžete si vybrat z několika...
ČÍST ČLÁNEK

Související zájezdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×